درباره ما

چند کلمه

درباره دکتر حمیرا لعل

دکتر حمیرا لعل خوشاب در سال 1378 از دانشگاه علوم پزشکی ایران در رشته جراحی عمومی فارغ التحصیل گردید. از همان ابتدا به توجه به نیاز مبرم جامعه زنان در زمینه جراحی پلاستیک و زیبایی شروع به فعالیت در این زمینه نمودند. وی هم چنین سابقه‌ای 13 ساله به عنوان کارشناس رسمی پزشکی قانونی داشته و در حال حاضر نیز به عنوان متخصص در کمسیون‌های پزشکی مشغول فعالیت می‌نمایید.

نزدیک به بیست و پنج سال در زمینه‌های مختلف زیبایی اعم از پیکرتراشی با دستگاه‌های لیپوساکشن، لیپولیزر، لیپوماتیک و…. فعالیت دارد. همچنین از جدیدترین تکنیک‌ها برای لیفت سینه، ماموپلاستی، پروتزوپکسی و … استفاده می‌نماید. از دیگر فعالیت‌های وی در زمینه جراحی زیبایی می‌توان به بلفاروپلاستی، انواع لیفت‌های بازو و ران، بوکال فت و تزریق چربی و …اشاره نمود.

3-1

چرا ما را انتخاب میکنند

متخصص جراحی زیبایی

دکتر حمیرا لعل خوشاب ، جراح با تجربه گروه زیبایی لعل ، سابقه ای درخشان را در 25 سال سابقه خود بر جای گذاشته است.

هزاران عمل موفق

در طی 25 سال سابقه حرفه ای و درخشان بیش از هزاران جراحی موفق صورت گرفته و رضایت شما عزیزان باعث شده است تا روز به روز بر پشتکار مجموعه ما اضافه گردد.

تجهیزات روز جراحی

به جهت حصول بهترین نتیجه و داشتن جراحی ای راحت ، تمامی تجهیزات نوبن و روز دنیا در انواع جراحی های زیبایی توسط گروه زیبایی لعل به کار گرفته خواهد شد .

بهترین مراکز جراحی

گروه زیبایی لعل مفتخر است که تمامی اعمال خود را در بهترین و مجهز ترین مراکز جراحی محدود و بیمارستان های تخصصی انجام می دهد.

۲۵سال تجربه

تجربه وسابقه درخشان گروه زیبایی لعل باعث شده است تا زیباجویان با آرامش خاطر بیشتری ، گروه زیبایی لعل را به عنوان بهترین انتخاب گزینش کنند.

کادر مجرب

سلامتی شما عزیزان در الویت ماست ، به همین منظور گروه زیبایی لعل از کادر باتجربه ، متخصص و متعهد تشکیل شده است .

امکان کادر خانم

از دغدغه های زیباجویان عزیز ، وجود کادر کاملا خانم در اتاق عمل است ، به همین منظور ترتیبی اتخاد گردیده تا حتی متخصص بیهوشی نیز خانم باشد .

بهترین خدمات

توجیهات بعد از عمل و همراهی با زیبا جو پس از انجام جراحی از مهمترین مسائلی است که در جراحی های زیبایی باید به آن توجه داشت

اسکرول به بالا